Záhadné ztracení... neboli další blbost do jedný soutěže

4. ledna 2010 v 20:17 | Alison |  Worďáky
Na tomhle mě nejvíc štvalo, že to mělo omezenej počet znaků... xD napsáno pro jednu soutěž... teda první kolo tý soutěže.. :D

V malé vesničce se dějí divné věci. O jednom starém domě kolují různé pověsti a strašidelné příběhy pro děti. Co se ale stane, když se příběh stane realitou a začne jít o lidský život? Mají opravdu zmizení muže na svědomí upíři? Kam se ale podělo jeho tělo?

Bylo ticho, setmělo se a za oknem venkovského starého domu se cosi zablýsklo. Z hrobového ticha vesničku vyrušil zvuk rozbíjejícího se skla. Ozvalo se to z domu na samém kraji vesnice. Dům už byl dlouho neobydlený a tak si sousedé pomysleli, že se do domu vloupali zloději. Nejstatnější vesničan si vzal velkou dřevěnou palici a potichounku se vkradl do domu. Sotva překročil práh, dveře se za ním zabouchly a zevnitř zavřely na petlici. Ostatní křičeli a snažili se dveře otevřít, marně. Muž se neozýval. Z nenadání začal foukat vítr, spustil se déšť a spolu s ním i velká bouře. Větve ze stromů v okolí nevydržely nápor větru, lámaly se a poletovaly vzduchem. Všichni se běželi honem schovat do svých domovů, jen chudák vesničan zůstal napospas svému osudu. Bouře neustávala celou noc až v brzké ráno se počasí trochu umoudřilo. Prudký nárůst hladiny vody v řece pod vesnicí způsobil, že prvních několik domů zkraje vesnice zaplavila voda. Lidé se běželi podívat do starého domu, kde minulý den nechali svého souseda. Voda podemlela dveře a tak se bez problémů doslali dovnitř. Nikde nenašli vesničana ani jeho tělo a tak se pustili do vylévání vody, mysleli si, že tělo bude skryto pod nánosy bahna. Nic ovšem nenašli. Tělo jako by se do země propadlo. Ovšem na stropě, kam voda nedosáhla, se našli krvavé skvrny. Množství krve odpovídalo tepennímu krvácení. Kolují zvěsti, že dům obývají upíři.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lola* Lola* | Web | 4. ledna 2010 v 20:27 | Reagovat

hmmm..upíři.....že mě to ale vůbec nepřekvapuje..=DDDD

2 Alison Alison | 4. ledna 2010 v 20:39 | Reagovat

No jooo... znáš mě :D počkej si na LOVE.C :D Jsem to hodně změnila a liší se to od toho, cos četla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama