Žiju ještě vůbec?

11. února 2010 v 16:11 | Alison |  My diary
Nemohu si pomoci, ale tahle otázka mi pořád leze na mysl... Přijdu si strašně unavená a ospalá. Dneska jsme měli ve škole pět hodin zemáku. No chápete to? Doufala jsem, že nás veme aspoň na dvě hodiny na PC, ale ono nééé... První a druhou hodinu jsem příšerně przívala a psala smsky, pak matika a pracák (kupodivu jsem je vítala jako změnu), pak opět zemák... tentokrát test - to už bylo fakt moc... oběd a zase dva zemáky... něco tam žvatlal a já se s kámoškou koukala na New Moon za penálem na mobilu- pohodička v lavici s titulkama, takže jsme ani nepotřebovaly zvuk. Půlku poslední hodiny zase žvatlal a poté nás na 20 min pustil na PC... OH jaká pocta... BLBEC jeden tlustej. Nechci tady moc nadávat, ale co je moc to je moc. Na netu jsem se dozvěděla profesionalní hodnocení LOVCE. I přes moje podle mě vynikající umístění, se moc neraduju. Nejde mi to... je mi divně... Jinak mám 6. místo z 30. Bez omezení věku.
Pro náhled do profesionálního hodnocení klikni na c. článek.

S1M0NE
Slovní hodnocení:
Moc pěkný, poutavý příběh, který čtenář musí s napětím dočíst až dokonce. Auotorka podle mě skvěle zvládla zaujmout čtenáře, nenapadá mě co bych povídce mohla vytknout. Líbila se mi.
Body: 5

Jenny Nowak
Slovní hodnocení: Velmi dobré. Stylisticky i pravopisně téměř bez chyby, nechybí ani působivé pocity vnitřního světa a emocí hrdinky, které povyšují obyčejné vyprávění na literární dílo. Úvaha, zda je lepší zemřít, nebo zabíjet, by odpovídala daleko stašímu autorovi - chválím!
Body: 5

Tereza Matoušková
Slovní hodnocení: Hodně dobrá věc. Nechápu Francovu motivaci, proč se chová tak, jak se chová, protože jedná podle mě absolutně nelogicky a proti jakékoliv ať už lidské či upíří přirozenosti. Co se týče hlavní hrdinky, budiž, i když jednou napíšeš, že se probudí u neznámého města a potom tvrdíš, že je to město kousek od bydliště jejího milého… to se mi zdá dost divné, protože partneři většinou bydlí ve stejném městě popř. kraji a vzhledem k tomu, že to bylo město, tak jím minimálně musela někdy, ne-li několikrát, projíždět, ale dobrá. Tohle ti třeba uvěřím.
Body: 4

Dark Knight
Slovní hodnocení: Zmatené chování hlavní postavy, nelogické, z příběhu jsme se nedozvěděli nic podstatného, žádná fakta, která by více osvětlila situaci. Jenom sledujeme hnutí mysli nevyzrálé upírky, která si dost dobře neuvědomuje, co je zač. Příště méně romantiky a více reálna.
Body: 3

Bodů celkem: 17 z 20 http://fangtasia.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni, jestli jsi tu byl :)

Jojo... jsem tuuu :) 100% (123)

Komentáře

1 Marilla Dragonay Marilla Dragonay | Web | 11. února 2010 v 18:07 | Reagovat

Tak gratuluju..;)

2 Shaire* Shaire* | Web | 11. února 2010 v 21:43 | Reagovat

pff...a o spasitelce Shaire ani slovo..--" ale Jenny Nowak miluju..úžasná spisovatelka..^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama