Červen 2010

S Aiko pro vítěžství!

29. června 2010 v 9:27 | Alison
Prosím prosím,
moje Sb soutěží ve finále SONB a chybí jít ještě několik hlasů k výhře.
Prosím, podpořte ji spolu se mnou a hlasujte pro ni!

Její blog: ZDE
Hlasujte pro Aiko: ZDE

Děkuji!!!! :)
Alison

Eclipse za dveřmi, můj hlas na dovolené a výzo!

28. června 2010 v 11:35 | Alison |  My diary
Ahojky,
zatímco já se vrátila z dovolené, můj hlas na ní nejspíš odjel. xD Až teď, když nemůžu vůbec mluvit si uvědomuju, jak moc jsem ukecaná :D
Zítra jedu na ,,Tubro večer"! Pro ty co nevědí... Je to večer v Cinestaru, kdy od sedmi večer budou promítat všechny tři díly Twilight sagy za sebou!!! A premiera Eclipse bude v půlnoci!
Jen malá ochutnávka Roba...

A abych nezapomněla... konečně mám výýzo!

S rýmou a kašlem... od moře?... jistě!

27. června 2010 v 19:40 | Alison |  My diary
Olááá!
Tak jsem se vám vrátila. A že je to skvělý comeback! Jsem nachlazená... dost. Nemůžu mluvit, natož křičet (a to bych fakt ráda) a o rýmě a kašli vůůbec nemluvě.
Popravdě, bylo tam dost škaredě... zima a vichřice. Ta chorvatka říkala, že takovýhle počasí v červnu v Chorvatsku nepamatuje...
MNo jooo! Ale já pro to mám vysvětlení! Přijela tam Alison, takže musí být hned něco extra xD

Zítra si jdu oficiálně pro výzo do ředitelny :) (škola nám končila oficiálně už v pátek) Vím, jak jsem dopadla! Ale to vám napíšu až zítra, to bude už černý na bílým.

Děkuju všem Sb za jejich trpělivost s pozastavením a taky za komentííky :o)
Vaše němá (a duševně chorá) Alison :-*

Tak páápáááá

18. června 2010 v 17:09 | Alison |  My diary
Tak jsem blog ještě stihla, ale za chvilku už odjíždím. Zajímalo by mě, kolik toho zapomenu xD
MNo nevadí... :D Tak prosím Sbéčka, aby mě nemazali a počkejte si na mě 10 dníí :)

S láskou, vaše Alison :-P

Mířím na jih

17. června 2010 v 22:37 | Alison |  My diary
Ahojky,
píšu pozdě... dost pozdě. Vzhledem k tomu, že zítra odjíždím do Chorvatska, měla bych už být dávno v posteli, ale nestíhám :(
Zabaleno ještě pořádně nemám a zítra ještě naposled do školy. Popravdě se mi nikam za určitých okolností nechce. ÁÁááá depka... sakra! V každém případě, pokud zítra už nestihnu blogovat, mějte se tu krááásně a prosím, omluvte mou neaktivitu na blogu a v obíhání. Nestihla jsem ani předpřipravit články... budu pryč celých 10 dní. Takže, papááá.

Vaše zmatená, prázdná a zoufalá Alison

??? + foto na občanku xD

14. června 2010 v 19:51 | Alison |  My diary
Dnes stručně... začínám být asi fakt paranoidní... zatím budu doufat, že je to jen velikánská shoda náhod.

Dnes si půjdu asi brzo lehnout (to říkám každej večer xD), jsem děsně unavená, v noci jsem nemohla spát... zase xD

Byla jsem se dnes fotit na občanku... uááá... nesnáším focení... a víte, že se podle nějaký nový vyhlášky nesmíte na fotce ( např. na občanku nebo na pas) ani usmívat?!!! Mno, na občance budu mít tedy foto zombie (což jsem, tak v čem je vlastně problém? xD)

Vaše Alison

Smysl bytí

11. června 2010 v 23:46 | Alison |  About me
Smysl bytí

Co chci?

11. června 2010 v 23:44 | Alison |  About me
Co chci?

Tajemství věčnosti - díl 10. - Thomas

10. června 2010 v 21:32 | Alison |  Kapitolovka - Tajemství věčnostiZ předchozích dílu:
,,Vydrž pět minut." řekla směrem ke mně Ness a usadila se opět do své lavice.
Na zlomek sekundy jsem ji viděla mávnout rukama a ostatní se opět probrali, jakoby se nic nestalo. Byli snad hluší? Co to mělo být? Chuť na krev mě absolutně přešla. Spíš se mi při pomyšlení na ni dělalo znovu nevolno. Krk učitelky už nevypadal tak slibně jako před několika okamžiky. Za pár minut skončí hodina… Pár pro mě nekonečných minut plných otázek a zděšení.


Tajemství věčnosti - díl 10. - Thomas
. . .
Tam kde končí realita a začíná jiný svět, tam kde vše je tak jednoduché, jak jen chceme. Ten ideál… se právě rozplynul společně s mým snem. Někdo se mnou mrštil o zeď tak silně, že se mi zatmělo před očima. Vyškrábala jsem se na nohy, které se pode mnou podlamovaly. Z levého spánku mi stékal potůček krve a skapával na tílko, které bylo nejspíše kdysi bílé. Podívala jsem se na svou paži. Přes dřinou vypracované svaly se táhly hluboké škrábance a místy se proplétaly přes propálenou kůži. To vše teď bylo ovšem vedlejší. Vše bylo vedlejší kromě jejího bezpečí. Musím ji ochránit! Dal jsem své slovo. To ona je spásou pro nás všechny!

,,Thomasi, Thomasi… chlapče drahý. Copak ti to stojí za to utrpení? Dostal jsi na vybranou, odmítl jsi se stát nesmrtelným. Rozhodl ses promrhat svůj život falešnou vírou, vírou v lásku a štěstí. Zeptám se tě ještě jednou. Ber to jako návrh z milosti. Přidej se k nám, poznej jaké to je, radovat se z krve a utrpení druhých."

Recenze - Od snu ke slávě aneb Stephenie Meyerová dobývá upíří svět

10. června 2010 v 21:17 | Alison |  Worďáky
Tuhle recenzi jsem napsala pro DTA - Děskou tiskovou agenturu... možná bude zajímat i vás :o)

Od snu ke slávě aneb Stephenie Meyerová dobývá upíří světkomiks

Upíři? Knižní bestsellery? Fenomén? Ano, určitě už tušíte, že nemluvím o ničem jiném než o sérii knih Stmívání. Tato sága o čtyřech dílech autorky Stephenie Meyerové dobyla knižní trhy, mysl a srdce čtenářů a rozpoutala téměř davové šílenství. Jak ale všechno vzniklo? Kdy se objevil první námět příběhu? Znáte historii městečka Forks, kde se příběh odehrává? (Ano, skutečně existuje!) Že neznáte? Právě pro vás, fanoušky Stmívání, připravilo nakladatelství COOBOO knižní komiks pod názvem Stephenie Meyerová.